***Witaj na stronie poświęconej akwarystyce!!! Życzymy miłej lektóry***
Witaj drogi internauto na stronie poświęconej akwarystyce słodkowodnej! Znajdziesz tutaj informacje dotyczące hodowli i rozmnażania rybek akwariowych. Webmasterzy strony to Czesio i Kynio.


21,sierpien,2003

W dziale gatunki ryb/pielęgnice pojawiła się Akrara błekitna. W dziale gatunki ryb/kąsaczkowate pojawił się opis Neona insena i dwa zdjęcia. W dziale gatutni ryb pojawiła się grupa ryb karpiowate. W dziale gatunki ryb/karpiowate pojawił się opis bocji wspaniałej i 2 zdjęcia.


19.sierpień.2003 godz. 23,19

Zastały opisane troszke akwaria Grześka. Został zrobiony banner dla stronki (prowizorka)


18.sierpień.2003

Gatunki ryb/zyworodne został opisany Gupik Zrobiliśmy dział Nasze akwaria opiszemy w nich swoje akwaria co w nich chodujemy i opiszemy swoje rybki. Zarazie bedą to skromne działy bo chcemy pierw wzbogacić stronke o treść.


17.sierpień.2003

W dzile gatunki ryb/żyworodne zostaly dodane Drabniczka i Drobniczka jednodniówka. Została zmieniona kolorystyka strony.

16.sierpień.2003

W dziele Gatunki ryb zostały dodane działy Karpieńcowate, Labiryntowate, Pielęgnice, Żyworodne i Inne. Do działu Inne dodałem opis kolcobrzucha zielonego. W dziale żyworodne została dodana molinezja żaglopłetwa.

15.sierpień.2003

W dziale Gatunki ryb został dodany dział
"sumowce"
a w nim została opisany Kirysek spiżowy. Powstał dział Rośliny. Została założona Księga gości, forum dyskusyjne, SUBskrypje, powiadamiacz, [taknie].

Polski Akwa Ranking Aquamaniak Akwarium.top-100.pl

SUBskrypcj@
AquaManiak

Twój emaildowiedz się więcej >> 

Powiadom kumpla o moim serwisie!

Powiadamiacz
powiadom.4free.pl

Copyright © Grzegorz Janowicz & kynio